Expert-PRO

Expert-PRO
Szkolenie Expert Pro to uwieńczenie szkoleń Basic i Expert. Podczas dwudniowych warsztatów omawiane są problemy z jakimi spotykają się Uczestnicy podczas swoje pracy z napędami. Expert Pro to szesnaście godzin bezpośredniej pracy z falownikami
Do dyspozycji Uczestników pozostają inżynierowie, wieloletni praktycy zajmujący się na co dzień falownikami i aplikacjami napędowymi. Przekazanie doświadczeń z wiedzy praktycznej, radzenie sobie z problemami obiektowymi to najcenniejsza wiedza jaką można przekazać Uczestnikom szkolenia.
Podczas szkolenia dostępny jest również wykładowca od strony teorii napędów, w każdej chwili do dyspozycji i rozwiewania wątpliwości teoretycznych czy możliwości programowych falowników. Uczestnicy zapoznać się również mogą z oprogramowaniem narzędziowym do programowania, diagnostyki i tworzenia plików archiwalnych ustawień falowników.
Bardzo często podczas szkoleń, prezentujemy najnowsze napędy jakie są aktualnie dostępne jak również prezentacje napędów które w przyszłości zostaną wprowadzone do sprzedaży. Takie "przedpremierowe" prezentacje, pozwalają na zapoznanie się z nowymi falownikami, jego możliwościami i zasobami fizycznymi jak również programowymi. Współpraca Akademii Falowników z wieloma firmami z branży napędowej owocuje takimi prezentacjami.
Koszt szkolenia to zwrot kosztów noclegów i wyżywienia !