Expert

Expert
Dwudniowe szkolenie Expert to kurs zaawansowany dla Użytkowników falowników, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę z zakresu możliwości praktycznego wykorzystania falowników w swoich układach napędowych.
Podczas szkolenia Expert, szczególny nacisk kładziemy na aktywna pracę Uczestników podczas programowania prezentowanych aplikacji tak aby maksymalnie poznać poszczególne elementy zasobów programowych falownika przy jego optymalnym wykorzystaniu. Pozwala to na głębokie zrozumienie idei sterowania i zarządzania napędem oraz utrwalenie wiadomości teoretycznych i praktycznych.
Poruszana tematyka aplikacyjna to najczęściej wykorzystywanie falowników w zakładach przemysłowych, automatyce budynkowej czy w aplikacjach pompowo-wentylatorowych.
Dokładne omówienie ustawień falowników dla pracy wektorowej i poprawne przeprowadzenie autotuningu pomaga w późniejszej pracy z napędami o ciężkich rozruchach i wydajnej pracy. Podczas szkolenia prezentowane są połączenia sieciowe oraz metody ich wykorzystywania w połączeniach ze sterowaniem nadrzędnym np. PLC lub automatyki budynkowej.
Uczestnicy zapoznać się również mogą z oprogramowaniem narzędziowym do programowania, diagnostyki i tworzenia plików archiwalnych ustawień falowników.Szkolenie jest dopasowywane do wiedzy Uczestników tak aby maksymalnie wykorzystać czas poświęcony danym zagadnieniom.
Koszt szkolenia to zwrot kosztów noclegów i wyżywienia !